Szyba do kuchni – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje szyby do kuchni

Kuchnia to najbardziej, a przynajmniej jedno z najbardziej wymagających pomieszczeń w naszym mieszkaniu. Choćby z tego względu jej podłogi czy ściany muszą być dobrze wykończone, do czego najczęściej wykorzystujemy płytki ceramiczne. To prawda, choć nie zapominajmy, że równie dobrze, a nawet i lepiej sprawdzi się szkło. Przynajmniej biorąc tutaj pod uwagę kuchenne ściany. Trend stawiania na panele szklane widoczny jest również na terenie Wrocławia. Z jakiego powodu szyba do kuchni we Wrocławiu tak szybko zyskuje na popularności?

Szyba do kuchni we Wrocławiu przede wszystkim ceniona jest ze względu na swój charakter dekoracyjny. Nie ulega bowiem wątpliwości, że z udziałem takiego produktu jesteśmy w stanie mocno ubarwić swoje wnętrza. Wszystko dlatego, że nie są to bezbarwne panele, ale takie, na których znajdziemy specjalną grafikę z motywem standardowym lub też szczególnym przy użyciu własnego zdjęcia czy innego obrazu.

Najważniejsze jest w tym przypadku to, że takie panele ze szkła są również bardzo odporne. Nie tylko na uszkodzenia mechaniczne czy uderzenia. Poza tym nie sposób zapomnieć, że niestraszne są im również wysokie temperatury, wilgoć czy promienie UV, co jest ważne z punktu widzenia znajdującej się na nich grafiki. Dzięki temu nie ulegnie ona wyblaknięciu i przez długi czas znajdujące się na nich grafiki będą wysoce nasycone kolorami.

Uważać trzeba jedynie ze środkami czyszczącymi. Wprawdzie ich czyszczenie jest łatwe, to nie należy do tego używać silnie żrących detergentów.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocłaiwa i okolic:

Szyba do kuchni Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Szkło wysokiej klasy

★★★★★
5 5 1
Zawsze polowałam na tego typu szyby do kuchni. Teraz mogłam sobie na taką pozwolić. Efekt wizualny jest porażający. Rekomenduję wybór takiej grafiki każdemu.

5 gwiazdek za profesjonalizm

★★★★★
5 5 1
Daję pięć gwiazdek za całokształt obsługi, cenę i termin realizacji. Wszystko w jak najlepszym porządku. Rekomenduję każdemu z Wrocławia montaż takich szyb do kuchni.

Polecam profesjonalistów

★★★★★
5 5 1
W pełni zasłużony pozytywny komentarz. Całokształt współpracy udany i moje zadowolenie z efektu końcowego. Koszt wykonania szyby nie był wysoki. Rekomenduję już usługi szklarskie tej firmy znajomym z Wrocławia.