Szkło do kuchni

Technologia

Kładziemy duży nacisk na jakość i końcowy efekt naszych produktów. Nie używamy naklejek na szkło. Technologia na jakiej pracujemy to szkło laminowane próżniowo w piecu przy wysokiej temperaturze folią EVA co gwarantuje bezproblemowy montaż / klejenie na odwrocie dekoru klejem/sylikonem.
Nie ma pęcherzy powietrza, przebarwień, grafika się nie rozwarstwia.
Posiadamy własny park maszynowy, nie posiłkujemy się podwykonawcami.

Ekologiczny druk lateksowy, bezwonny, odporny na działanie promieni UV. Fotograficzna jakość grafik, nasycone kolory, u nas kolor czarny jest naprawdę czarny.

Laminujemy różne materiały w szkle tj.: tkaniny, płyty meblowe, siatki miedziane itp.

Jakie szkło stosujemy?

Pracujemy tylko na szkle optiwhite zwykłym oraz hartowanym (przy szkle z grafiką), jest to szkło odbarwione bez zielonej poświaty.
Szkło to daje dużo lepszy efekt, nie nadaje grafice zielonkawego odcienia, nie zmienia koloru grafiki (jest to widoczne dość mocno, szczególnie przy jasnych kolorach).

Grubość szkła od 4mm do 12mm, inne na zamówienie.

Jak działamy?

Przede wszystkim profesjonalnie podchodzimy do każdego zlecenia. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie.

Działamy w czterech krokach:
1. Wstępna wycena
2. Pomiar / korekta wyceny
3. Praca z grafiką

kadrowanie – polega na dopasowaniu wzoru do wymiarów panela szklanego, poprzez multiplikację, powiększenie, pomniejszenie, zmianie kolorystyki, retuszu itp. wybranego zdjęcia. Efekt pracy przesyłany jest do akceptacji klienta.
Istnieje możliwość wykonania próbnych wydruków wzoru oraz wizualizacji wzoru na zdjęciu kuchni.

4. Montaż

Z przyjemnością realizujemy również nietypowe zlecenia pod indywidualne zamówienie.

Szklana okładzina ścienna z grafiką lub jednokolorowy może zamieszkać w Twojej kuchni dodając jej stylu, energii lub spokoju. Jest świetnym zamiennikiem kafli. Szkło jest bardzo praktyczne, duża powierzchnia z minimalną ilością łączeń, bez porowatych fug, gdzie zwykle gromadzą się zabrudzenia sprzyjające rozwojowi bakterii. Gładka powierzchnia szkła powoduje łatwe utrzymanie czystości, wystarczy przetrzeć i gotowe. Panele szklane są wykonywane na wymiar – indywidualnie dla każdego klienta. Pomiar i montaż wykonujemy po zakończonym montażu mebli kuchennych.

Panel szklany może być zamontowany na kaflach (nie trzeba skuwać starych kafelek).

Instrukcja jak zamówić grafikę:

Znajdź wzór w banku zdjęć stock.adobe.com/pl/

Pamiętaj aby zapisać numer zdjęcia i wysłać go w formularzu wyceny.