Szkło na ścianę – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje szkła na ścianę

Panele są dziś spotykane już nie tylko w salonach, pokojach dziecięcych czy na korytarzach. Coraz częściej stosuje się je również i w kuchniach. Mowa tu oczywiście o jej ścianach, bo na podłogach najczęściej decydujemy się na płytki ceramiczne czy podłogi syntetyczne. W przypadku ścian poza panelami czy płytkami dobrze wziąć również pod uwagę szkło. Z jakiego powodu szkło na ścianę we Wrocławiu i nie tylko jest coraz popularniejsze?

Przede wszystkim uwagę zwrócić trzeba na jego wymiar dekoracyjny. Szkło na ścianę to przede wszystkim dekoracja, choć jak się za chwilę dowiecie niezwykle praktyczna. Wszystko dlatego, że na takich panelach szklanych naniesiona jest również grafika w postaci jakiegoś motywu. Najczęściej są to motywy, które najlepiej oddają charakter kuchni, a więc jakieś owoce czy też mozaiki. Możliwości jest jednak więcej i jeśli panel z daną grafiką nam nie odpowiada, choć wybór standardowych produktów jest naprawdę bardzo szeroki, równie dobrze postawić możemy na coś szczególnego. Może to być zdjęcie swojego autorstwa czy dowolna grafika przygotowana w pliku o odpowiednim rozszerzeniu i właściwej wielkości.

Sam druk jest natomiast odporny na działanie warunków, które panują w kuchni, a więc między innymi wysokich temperatur czy wilgoci. Tym samym takie szkło na ścianę we Wrocławiu umieszczane jest również w tych miejscach kuchni, gdzie ryzyko wystąpienia takich warunków jest największe.

Za praktycznością takiego rozwiązania przemawia natomiast ich czyszczenie. Płaska powierzchnia sprawia, że czyści się je szybko i prosto.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Szkło na ścianę Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Świetna robota fachowców

★★★★★
5 5 1
Szkło na ścianę spełniło nasze oczekiwania. Warto było kupić je i zamontować w naszej kuchni. Rekomenduję osobom z Wrocławia i okolic to rozwiązanie w swojej kuchni.

Powierzchnia gładka jak kryształ

★★★★★
5 5 1
Bardzo jestem zadowolony ze współpracy z firma Grafiki w szkle. Bardzo precyzyjna robota i miła współpraca. Tacy fachowcy są godni polecenia.

Niespodziewałem się takiego efektu

★★★★★
5 5 1
Wynik końcowy powalił mnie na kolana. Niedużym kosztem odświeżyłem swoją kuchnię, dzięki czemu prezentuje się teraz dużo okazalej. Polecam Wam takie rozwiązanie.