Szkło hartowane do kuchni – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje druku na szkle

Czy rozważacie w swoich kuchniach montaż paneli szklanych? Dla wielu jest to nie do pomyślenia, bo szkło na ogół jest uznawane za materiał dość kruchy i nieodporny na uszkodzenia mechaniczne czy też termiczne. W praktyce jest jednak zupełnie inaczej, a panele szklane w kuchniach czy też łazienkach sprawdzą się doskonale. Doskonałym tego przykładem jest Wrocław. Nie da się bowiem ukryć, że na szkło hartowane do kuchni we Wrocławiu decyduje się coraz większa rzesza mieszkańców i raczej na pewno najbliższe lata tego nie zmienią. Co przemawia za takimi panelami?

Zacząć trzeba od tego, że takie panele sprawdzą się w każdej kuchni i są doskonałą alternatywą dla nieco przestarzałych już płytek ceramicznych. Otóż trzeba pamiętać o tym, że mają one bardzo płaską powierzchnię, bez wszelkich fug i innych zagłębień. Dzięki temu czyszczenie takich paneli ze szkła jest dość proste.

To jednak tylko jedna zaleta takich paneli. Nie zapominajmy, że mają one również na sobie specjalnie naniesioną grafikę. Możemy więc je uznać za swego rodzaju produkty jak najbardziej dekoracyjne, które takim pomieszczeniom dodają nieco uroku. Tym bardziej że naniesione grafiki są nadrukowane i nie grozi nam, że druk ten zostanie zniszczony na skutek wysokich temperatur czy wilgoci. Ponadto nie są im również groźne promienie UV. Dzięki temu grafiki nie ulegną też wyblaknięciu.

Wydaje się w związku z tym, że odporne na warunki tu panujące szkło hartowane do kuchni we Wrocławiu jest rozsądnym wyborem. Z takiego rozwiązania na pewno warto skorzystać.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Szkło hartowane do kuchni Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Szkło hartowane jakiego szukałem

★★★★★
5 5 1
Dobrze wykonane elementy szklane do łazienki. Wszystko wysokiej jakości, wiec nie ma się do czego przyczepić. Rekomenduję mieszkańcom Wrocławia, którzy chcą odmienić swoje mieszkanie.

Pozytywna współpraca

★★★★★
5 5 1
Zakup szkła hartowanego do kuchni okazał się dużym sukcesem. Świetnie się go czyści i sprawdza się w naszym mieszkaniu bezbłędnie. Polecam tą firmę.

Szkło esteyczne - polecam!

★★★★★
5 5 1
Moja kuchnia wymagała remontu. Do wykończenia szkłem namówił mnie znajomy, który już zastosował je u siebie. Było warto.