Panele szklane – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje paneli szklanych

Kuchnia i łazienka to dwa główne pomieszczenia, w których najczęściej stawia się na panele szklane. Wrocław nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Także i w tym przypadku panele takie w tych pomieszczeniach lądują najczęściej. Poza nimi warto jeszcze zwrócić na korytarz czy salon. Panele takie równie dobrze mogą posłużyć za drzwi do szafy czy lustro, czy to te w szafie, czy wiszące osobno. Co jest ich największą zaletą?

Przy panelach szklanych uwagę zwrócić trzeba przede wszystkim na naniesione na nie grafiki. Nie jest to bowiem tylko sam panel. Grafiki dodają im wiele kolorytu. Ponadto to właśnie one sprawiają, że panele takie wyglądają bardzo atrakcyjnie z punktu widzenia wizualnego. Bezpodstawne są również obawy dotyczące jakości takich grafik. Te są bowiem odporne na promienie UV, odporne na wilgoć, która może dostać się pod szkło i rozwarstwić grafikę od szkła, a także na uderzenia i szok termiczny szyby hartowanej w normalnych warunkach użytkowania. Pamiętać trzeba tylko o tym, aby panele szklane we Wrocławiu myć lekkimi środkami chemicznymi. Stosować nie należy natomiast ciężkich środków zasadowych lub kwasowych. Te mogą bowiem powodować uszkodzenie sylikonu i tworzyw sztucznych.

Dodajmy tu jeszcze, że grafika na takich panelach może być dowolna. Większość stawia na grafiki standardowe. Istnieje jednak możliwość stworzenia czegoś indywidualnego. Projekty takie również są realizowane i nie wiążę się z to z ich wyższą ceną. Jedyny problem stanowić może bowiem tylko stworzenie odpowiedniego projektu.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Panele szklane Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Świetne panele!

★★★★★
5 5 1
Efektownie wykonane panele do łazienki i kuchni. Wykonano dla nas panele w dość szybkim czasie. Wszystko przebiegło sprawnie i udanie. Warto było wybrać tą firmę.

Jestem zadowolona ze współpracy

★★★★★
5 5 1
Bardzo rzeczowy i dobry kontakt z obsługa klienta. Wszystkie panele były wykonane perfekcyjnie. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem paneli szklanych to polecam zdecydowanie!

Udany zakup

★★★★★
5 5 1
Wybór szklanych paneli do domu to był strzał w 10. Wyglądają nieziemsko i cenowo również wyszło to dosyć korzystnie. Polecam mieszkańcom Wrocławia i okolic.