Obrazy na szkle – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje obrazów na szkle

Szukasz dobrego sposobu na udekorowanie swoich pomieszczeń, a w szczególności łazienek czy kuchni? Jeśli tak mamy coś, co musi Was zainteresować. Jeżeli cenicie sobie jakość, praktyczność oraz piękno produktu, na pewno nie zawiedziecie się na panelach szklanych. Jest to rozwiązanie, na które we wrocławskich kuchniach stawia się coraz częściej. Co jest tego powodem?

Na panele szklane stawia się przede wszystkim ze względu na ich walory estetyczne. Trzeba zauważyć, że obrazy na szkle we Wrocławiu mogą mieć dowolną grafikę. Najczęściej są to grafiki dla kuchni standardowe. Niemniej jednak każdy zainteresowany takim produktem postawić może również na osobiście zaprojektowaną grafikę, co nie wiąże się z żadnym wyższym kosztem. Tak jak w przypadku standardowych grafik metr takiego panelu kosztuje około 450 zł.

Fakt, że takie panele szklane wyglądają naprawdę atrakcyjnie, jest nie do podważenia. Na tym zalety takiego rozwiązania jest jednak więcej. Przede wszystkim nie wolno zapomnieć, że takie panele są standardowej grubości od 4 do 8 mm. Ponadto może to być też szkło hartowane lub zwykłe polerowane, w zależności od miejsca i warunków w pomieszczeniu. Na pewno obrazy na szkle we Wrocławiu są też odporne na promienie UV, wysokie temperatury czy wilgoć, a więc warunki, z jakimi w kuchniach spotykamy się na co dzień.

Poza nimi z takiego rozwiązania warto skorzystać jeszcze w łazienkach czy nawet przedpokojach lub salonach. Grafika taka może również znaleźć się na lustrach, kabinach czy szklanych drzwiach do szafy.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Obrazy na szkle Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Artystyczne wykonanie

★★★★★
5 5 1
Zamówione przeze mnie obrazy na szkle prezentują się znakomicie. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Polecam osobom z Wrocławia i okolic!

Dobry kontakt z wykonawcą

★★★★★
5 5 1
Zlecenie i samo wykonanie według mnie na profesjonalnym poziomie. Nie musiałem długo czekać na realizację obrazów w szkle które zamówiłem. Zdecydowanie polecam mieszkańcom Wrocławia i okolic.

Odmienione mieszkanie, dziękuję!

★★★★★
5 5 1
Moje mieszkanie we Wrocławiu przeszło gruntowny remont. Na wykończenie postawiłam obrazy szklane i grafiki, które prezentują się wybornie. Świetne ceny i miła obsługa.