Grafika w szkle – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje grafiki w szkle

Zastanawiacie się nad tym, jak udekorować własną kuchnię czy łazienkę? Możliwości jest oczywiście mnóstwo. Jednak nie każdy pomysł się sprawdzi. Szczególnie że dekoracje w tych pomieszczeniach muszą być nie tylko dobre wizualnie, ale również i praktyczne. Na co w związku z tym postawić, aby mieć pewność, że dekoracje te w kuchni czy łazience będą wyglądać dobrze? Na pewno dobrze wyglądać tutaj będzie druk na szkle. Wrocław również daje taką możliwość. Czym jest zatem taki druk i jakie zalety niesie w sobie jego zastosowanie?

Zacząć należałoby od tego, że panele szklane to szkło o grubości od 4 do 8 milimetrów. Poza tym w zależności od wyboru stosujemy tutaj szkło hartowane lub zwykłe polerowane. Z kolei sam druk jest certyfikowany i ekologiczny. Jest to druk lateksowy, bezwonny oraz odporny na działanie promieni UV. Tym samym grafika jest naprawdę soczysta i wyrazista.

Nie można zapomnieć również o tym, że druk na szkle we Wrocławiu to szeroka możliwość wyboru odpowiedniej grafiki. Poza tym, że istnieje wiele grafik standardowych, to dodatkowo na szkle nadrukowany zostać może również inny druk. Na przykład może to być jakieś zdjęcie czy inny dowolny motyw.

Przy takich praktycznych dekoracjach ściennych, które mogą być umieszczane również na płytkach i kafelkach, ważna jest również cena. W tym przypadku metr kwadratowy takich paneli kosztuje około 450 zł. Czas realizacji takiego zlecenia sprowadza się do dwóch lub trzech tygodni. Wszystkim od początku do końca zajmują się profesjonaliści.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Grafika w szkle Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Terminowa realizacja

★★★★★
5 5 1
Wykonanie grafiki w szkle było wykonane terminowo i bez żadnych problemów. Co do jakości wykonanie nie mogę również się przyczepić. Polecam w 100%.

Świetna robota

★★★★★
5 5 1
Grafika w szkle została umieszczona w mojej kuchni i łazience. Zdecydowanie polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie wywiązała się ze swojego zlecenia.

Grafiki do łazienki bomba!

★★★★★
5 5 1
Wykonana robota wyszła Panom znakomicie. Doradzono mi wybór ciekawej grafiki w stylowej kolorystyce. Wszystko pasuje do siebie.