Druk na szkle – Wrocław

Adres e-mail:
info@grafikiwszkle.pl

Telefon:
691-833-262

Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Wolności 24/0.16
58-260 Bielawa

Przykładowe realizacje druku na szkle

Zastanawiacie się nad tym, jak udekorować własną kuchnię czy łazienkę? Możliwości jest oczywiście mnóstwo. Jednak nie każdy pomysł się sprawdzi. Szczególnie że dekoracje w tych pomieszczeniach muszą być nie tylko dobre wizualnie, ale również i praktyczne. Na co w związku z tym postawić, aby mieć pewność, że dekoracje te w kuchni czy łazience będą wyglądać dobrze? Na pewno dobrze wyglądać tutaj będzie druk na szkle. Wrocław również daje taką możliwość. Czym jest zatem taki druk i jakie zalety niesie w sobie jego zastosowanie?

Zacząć należałoby od tego, że panele szklane to szkło o grubości od 4 do 8 milimetrów. Poza tym w zależności od wyboru stosujemy tutaj szkło hartowane lub zwykłe polerowane. Z kolei sam druk jest certyfikowany i ekologiczny. Jest to druk lateksowy, bezwonny oraz odporny na działanie promieni UV. Tym samym grafika jest naprawdę soczysta i wyrazista.

Nie można zapomnieć również o tym, że druk na szkle we Wrocławiu to szeroka możliwość wyboru odpowiedniej grafiki. Poza tym, że istnieje wiele grafik standardowych, to dodatkowo na szkle nadrukowany zostać może również inny druk. Na przykład może to być jakieś zdjęcie czy inny dowolny motyw.

Przy takich praktycznych dekoracjach ściennych, które mogą być umieszczane również na płytkach i kafelkach, ważna jest również cena. W tym przypadku metr kwadratowy takich paneli kosztuje około 450 zł. Czas realizacji takiego zlecenia sprowadza się do dwóch lub trzech tygodni. Wszystkim od początku do końca zajmują się profesjonaliści.

Losowe opinie naszych klientów z Wrocławia i okolic:

Druk na szkle Wrocław Overall rating: 5 out of 5 based on 3 reviews.

Profesjonalnie wykonany druk na szkle

★★★★★
5 5 1
Razem z żoną jesteśmy zachwyceni wysoką precyzją wykonanych grafik na szkle w naszej kuchni. Firma wywiązała się ze swojego zadania, a my cieszymy się nowoczesnym wnętrzem w naszym mieszkaniu. Polecam gorąco współpracę i będę rekomendował Was moim znajomym.

Świetny efekt

★★★★★
5 5 1
Z początku sceptycznie podchodziłam do tego typu wykończeń wnętrz. Efekt końcowy jednak zwalił mnie z nóg. Grafiki w szkle dodały wnętrzom świeżości i "tego czegoś". Bardzo lubię już swoje mieszkanie 🙂

Firma godna polecenia

★★★★★
5 5 1
Współpraca przebiegła zgodnie z moimi oczekiwaniami. Świetny kontakt z obsługą klienta. Do wykonania również trudno się przyczepić. Polecam niezdecydowanym.